Skip links

3-mesačný Výživový program

PRIPRAVÍME VÁM OPTIMÁLNY JEDÁLNIČEK

Program, ktorý môžete absolvovať bez nutnosti navštevovať naše centrá

Ideálna voľba pre všetkých, ktorí chcú upraviť svoju stravu a žiť zdravšie. Či už chcete efektívne schudnúť, zdravo a optimálne pribrať, stabilizovať si hmotnosť alebo zlepšiť svoj výkon pri športe. Vďaka jedálničku, ktorý ponúkame, si môžete pripraviť rôzne chutné jedlá podľa vlastných preferencií, ktorý uvediete v dotazníku. Okrem stravovacieho plánu program zahŕňa priebežnú analýzu vášho tela pomocou InBody merania, ktorým zisťujeme váhu, podiel telesnej vody, tuku, svalovej hmoty či minerálnych látok. Hlavnou výhodou programu je to, že ho môžete absolvovať aj na diaľku, bez toho, aby ste navštívili naše centrum – komunikácia prebieha prostredníctvom emailu priamo s našimi výživovými poradcami.

Priebeh programu
PRIHLÁSTE SA NA VÝŽIVOVÝ PROGRAM

O Výživovom programe Ultimuv

187

Zhodených kíl

44

Mužov a žien v programe

226

Konzultácií

2583

Zostavených receptov

Harmonogram programu

Kvôli obsadenosti našich centier v Spišskej Novej Vsi, Banskej Bystrici a Košiciach, je vhodné sa pred prvou návštevou vopred objednať či už telefonicky alebo e-mailom. Výživový plán môžete absolvovať aj na diaľku, bez návštevy pohybového centra, avšak v takomto prípade nebudete môcť absolvovať InBody analýzu. Pre zvýšenú efektivitu a prispôsobenie výživového plánu je ideálne, ak centrum navštívite aspoň pri vstupných, priebežných a výstupných meraniach.

Po úvodnej diagnostike vyplníte dotazník so vstupnými informáciami o sebe, v ktorom zisťujeme, čo všetko vplýva na vašu výživu a aký je váš cieľ v rámci tohto programu. Zvolíte si potraviny, ktoré preferujete alebo naopak, ktoré do vášho jedálnička nechcete zapracovať či už zo zdravotných alebo iných dôvodov (intolerancia, alergia, vegetariánstvo a i.) Následne obdržíte dotazník, pomocou ktorého budeme nasledujúcich 5 dní sledovať vaše stravovacie návyky, pitný a spánkový režim. Obe vyplnené tlačivá sa posielajú emailom späť výživovému poradcovi alebo ich môžete osobne odovzdať na príslušnom centre. Na základe vyhodnotenia analýzy vášho stravovania porovnáme ideálny a reálny príjem rôznych zložiek stravy v rámci dňa (bielkoviny, tuky, sacharidy, energia…).

Naši výživoví poradcovia pracujú s aplikáciou Planeat, ktorá je garantovaná profesionálmi z oblasti výživy, medicíny, vedy a vrcholového športu. Do 3 dní od odoslania analýzy stravovania vám bude doručený jedálniček pripravený na mieru, ktorý obsahuje súbor receptov rozdelených podľa odporúčaného počtu jedál (raňajky, desiata, obed, olovrant, večera). Všetky jedlá sú energeticky a nutrične vyvážené. Namiesto týždňového jedálnička alebo zoznamu zakázaných potravín vám ponúkneme desiatky jedál, ktoré sú vypočítané na mieru vašim potrebám, cieľom a požiadavkám. Samotné recepty sú zrozumieteľné, pričom obsahujú jednoduché kuchynské miery ako je čajová lyžička alebo polievková lyžica. Navyše, k dispozícii máte aj nákupný zoznam.

Každé dva týždne počas trvania programu vás bude e-mailom kontaktovať náš výživový poradca, ktorý s vami prekonzultuje či vám daný jedálniček vyhovuje a navrhne prípadné zmeny. Po každom uplynulom mesiaci máte navyše možnosť sa v centre Ultimuv opätovne odmerať na InBody, takže môžeme zhodnotiť váš progres a zabezpečiť prípadné úpravy vo výživovom programe. Po skončení programu vás čaká výstupné meranie a zhodnotenie vašej 3-mesačnej zmeny.

O jedálničku

Personalizovaný jedálniček zahŕňa:
Stravovací režim s podrobnými informáciami a receptami,
Stravovací režim v zjednodušenej forme určený na chladničku,
Prílohy k stravovaciemu režimu (nákupný zoznam, informácie o jedálničku).

Výhody jedálnička Planeat
Desiatky receptov pre každé jedlo dňa,
Inštrukcie a princípy zdravého stravovania v úvode jedálnička,
Variabilita výberu – jedálniček neurčuje presný týždenný plán, vyberiete si jedlá podľa chuti a toho, čo máte v chladničke,
Recepty obsahujú primárne obľúbené potraviny, neobľúbené sa minimalizujú,
Výber potravín zohľadňuje finančné možnosti klienta.

POZRITE SI UKÁŽKOVÝ JEDÁLNIČEK

TIP: Jedálniček vieme presne nastaviť aj v prípade, že trpíte migrénami (recepty so zníženým obsahom tyramínu a histamínu), chete jednoduché recepty (max. 5 ingrediencií), vyznávate vegetariánsku či vegánsku stravu a dokonca aj zvoliť stravovací režim odporúčaný WHO (Svetovou zdravotníckou organizáciou).

Ďalšie 3-mesačné programy

Máte otázku k našim službám?

Nenašli ste odpovede na svoje otázky ohľadom našich služieb? Pozrite si naše často kladené otázky, kontaktujte nás na pobočkách alebo nám napíšte na sociálnych sieťach. Ak máte s nami skúsenosť, budeme radi za vašu recenziu na našej Facebookovej stránke.

Napíšte nám recenziu