Skip links

Vianočná akcia: Nabi si kredit a získaš bonus až do 50 eur!

Vianoce klopú na dvere a tak sme sa rozhodli, že aj tento raz si pre vás prichystáme malý darček. Ak si do 18. decembra 2020 nabijete kredit v Ultimuv centrách, my vám pridáme bonus až do výšky 50 eur a získať môžete aj bezplatnú analýzu stravovania.

Najlepší darček pre každého, by bolo určite zdravie. To sa však darovať nedá. Obdarovať svojich blízkych však môžete tak, že im pomôžete na ceste za zdravím a k pohybu bez bolesti. Nemusíte vymýšľať, čo by asi váš blízky potreboval – jednoducho si vyberie sám. Či už si chce dopriať masáž, vyriešiť svoj pohybový problém s fyzioterapeutom, nechať si diagnostikovať pohybový aparát alebo si poriadne zatrénovať s profesionálmi.

Ako získate bonus vo forme kreditu navyše?

Je to jednoduché – stačí, ak si v termíne od 16. novembra do 18. decembra 2020 nabijete kredit v ľubovoľnej výške na recepcii jedného z našich centier v Banskej Bystrici, Košiciach alebo Spišskej Novej Vsi. Podľa toho, o koľko si ho navýšite, pridáme vám extra kredit (v percentách) v rovnakej hodnote navyše.

Ako to funguje?

Ak si, napríklad, nabijete kredit v hodnote 30 eur, my vám pridáme bonus 30 %, čo je 9 eur. Okrem vašich nabitých 30 eur teda získate 9 eur naviac a váš konečný kredit bude mať hodnotu 39 eur.

Ak si navýšite kredit o 50 eur – pridáme vám 50 % naviac (teda 25 eur). Takže váš konečný kredit bude predstavovať 75 eur.

Limit dobitia nestanovujeme, avšak maximálny možný bonus na jednu osobu je 50 eur. Bonus si môžete uplatiť len raz. Kredit je neprenosný a nedá sa využiť na nákup tovaru. Využiť ho môžete do konca marca 2021.

Bonus naviac!

Ak si nabijete kredit o viac ako 100 eur, získate analýzu stravovania v hodnote 20 eur ako darček. Naša výživová poradkyňa vám poradí či:

  • je váš energetický príjem optimálny alebo neprimeraný,
  • máte správne rozložený príjem energie počas dňa,
  • vhodne kombinujete potraviny,
  • existujú dôvody stagnácie, chudnutia alebo priberania zo stravy
  • vitamíny a minerály prijímate optimálnym spôsobom a aká je odporúčaná dávka
vianočný bonus

Na aké služby môžete kredit využiť?

Naše centrá sa zameriavajú na profesionálnu starostlivosť o pohybový aparát. Kredit môžete využiť na ľubovoľné služby podľa vášho výberu do 31. marca 2021.

Napríklad:

Ak sa rozhodnete darovať svojmu blízkemu kredit na Vianoce, pridáme vám k vernostnej karte aj darčekové balenie. Stačí len vpísať meno.

Tešíme sa na Vašu návštevu 🙂