Skip links

Vernostný program

Staňte sa členom vernostného programu Ultimuv a využite možnosť čerpania zliav na naše služby. Ako člen dostanete kartu Ultimuv, prostredníctvom ktorej získate zľavy na služby v rámci siete našich pobočiek alebo môžete platiť za služby formou vopred nabitého kreditu.
AKO ZÍSKATE VERNOSTNÚ KARTU? Kartu vydávame na počkanie – zaregistrujte sa priamo na recepcii v jednom z našich centier a začnite využívať výhody s kartou Ultimuv okamžite!

Zistite viac  o vernostnej karte Ultimuv a vernostnom programe

V rámci tejto sekcii nájdete odpovede na najčastejšie otázky, s ktorými sa stretávame. Ak ste odpoveď na svoju otázku nenašli, naváhajte nám napísať na info@ultimuv.com a radi vám odpovieme.

ZĽAVY

Zľavy sa viažu na nákup akejkoľvek služby v rámci siete pohybových centier Ultimuv a výška zľavy závisí od vašej dosiahnutej klientskej úrovne.

Kartu Ultimuv získate bezplatne osobne v akomkoľvek centre Ultimuv. Po registrácii priamo na recepcii dostanete kartu a môžete ju začať používať okamžite.

Všetky výhody fyzickej karty môžete využívať bez obáv ihneď po online registrácii – ak pri nákupe online zostanete prihlásení pod svojím účtom, máte zaručené, že body za nákup tovaru a služieb ako aj zľavy vyplývajúce z vašej klientskej úrovne vám budú pripísané virtuálne na váš účet. Pri vyzdvihnutí karty na centre vám budú následne všetky získané výhody prenesené automaticky aj na kartu.

Všetky vaše nákupy za služby a tovar sa kumulatívne pripisujú na váš online účet. Pri dosiahnutí stanovenej výšky nákupu sa automaticky dostávate na príslušnú klientsku úroveň s narastajúcimi výhodami vo forme zliav a peňazí späť / cashbacku. V rámci vernostného programu sa môžete dostať na 4 rôzne úrovne: HOBBY / SPORT / PRO / PREMIUM

Pri dosiahnutí klientskej úrovne získavate zľavy na všetky budúce nákupy služieb a tovarov.

Príklad: Ak ste dosiahli úroveň SPORT (za všetky nákupy v celkovej hodnote min. 350 EUR), na všetky nasledujúce nákupy služieb dostanete automaticky zľavu 10%.

KLIENTSKA ÚROVEŇZĽAVA NA SLUŽBYDOSIAHNUTÝ OBRAT*
HOBBY5 %150 - 349 €
SPORT10 %350 - 699 €
PRO15 %700 - 1499 €
PREMIUM25 %1500€ a viac

* do výšky nákupu sa nepripisujú minuté prostriedky pri použití karty našich partnerov (Edenred, Multisport, Benefit Plus, Up Slovensko a Doxx).

Každý prechod z nižšej úrovne na vyššiu odmeňujeme nasledovným spôsobom:

Z úrovne HOBBY na SPORT: 1x inbody analýza ZADARMO
Z úrovne SPORT na PRO: 1x terapeutická masáž v celkovej dĺžke 30 minút ZADARMO
Z úrovne PRO na PREMIUM: 1x fyzioterapia o celkovej dĺžke 60 minút a InBody analýza ZADARMO

V prípade straty karty nás okamžite kontaktujte na najbližšom centre Ultimuv. Ak máte na karte nabitý kredit, stratená karta bude deaktivovaná a na novú kartu vám budú pripísané pôvodné kredity ako aj všetky ďalšie údaje. Vydanie novej karty pri strate je spoplatnené sumou 2 EUR.