Skip links

Nespĺňa vaše dieťa vekový limit alebo sa už venuje iným aktivitám?
Nevadí , v našej ponuke nájdete aj skupinové tréningy ULTIkids, ktoré dieťa môže navštevovať podľa potreby a navyše – tieto tréningy sú určené pre deti od 5 do 15 rokov.

Koncept ULTIkids Academy

Kompletný pohybový program trvá 9 mesiacov, pričom je rozdelený na 3 na seba nadväzujúce levely so zvyšujúcou úrovňou náročnosti. Level 1 predstavuje najľahšiu úroveň s cieľom rozvíjať základné pohybové schopnosti detí. Level 2 až 3 sú nadstavbou už zvládnutých prvkov.

Každý level je možné zakúpiť samostatne, prípadne sa zapojiť do vyššieho levelu bez nutnosti absolvovať predošlý level. Z pohľadu efektivity a dosiahnutých výsledkov je optimálne, aby dieťa absolvovalo kompletný 9-mesačný program.

Preferujeme individuálny prístup k deťom, preto v našich skupinách nenájdete viac než 10 detí.

STIAHNITE SI KOMPLETNÚ BROŽÚRU

Levely ULTIkids Academy

1

V prvom leveli rozvíjame pohybovú gramotnosť prostredníctvom pohybových hier, zdravotných cvičení s dôrazom na správny rozvoj chrbtice a chodidiel.

2

Nadstavba levelu 1 s vyššou intenzitou, pričom dôraz je kladený na technické detaily cvičení. Deti sa zlepšujú v jednotlivých úkonoch, rozvíja sa ich kondícia a hravou formou pracujú na osvojovaní naučených vzorcov.

3

V rámci tretieho levelu sa zameriavame na aplikáciu vedomostí do športových aktivít a bežného života. Dieťa využíva nadobudnuté schopnosti bez potreby rozmýšľania nad tým, či držanie tela a ďalšie úkony vykonáva správne.

Dôležité informácie o programe

ULTIkids Academy spúšťame v rôznych turnusoch, ktoré otvárame na základe záujmu a obsadenosti. Ak máte záujem, stačí, ak sa informujete na recepcii vybraného Ultimuv centra v Banskej Bystrici, Spišskej Novej Vsi alebo Košiciach, kde vám navrhnú termín najbližšieho turnusu.

Tréningy realizujeme v súlade s našou metodikou 2x týždenne v moderne vybavených telocvičniach Ultimuv. Program je dostupný v mestách Banská Bystrica, Košice a Spišská Nová Ves. Pri cvičení využívame rôzne pomôcky ako sú elastické laná, bosu, prekážkové dráhy, fit lopty, balančné podložky, závesné systémy a ďalšie pomôcky.

Tréningy sú zamerané na:

Zlepšenie stability a mobility
Zväčšenie rozsahu pohybov
Celkové zlepšenie kondície a výkonnosti
Zlepšenie držania tela a pohybových stereotypov
Univerzálne rozvíjanie pohybových zručností pre rôzne športy

V programe používame overené metódy, ktoré sme aplikovali v rámci pilotného programu. Na základe vstupnej diagnostiky sme identifikovali vo zvýšenej miere zlé držanie tela. Po 3 mesiacoch pravidelného cvičenia (2x do týždňa) sme následne  u detí zaznamenali celkové zlepšenie držania tela, zvýšenie rozsahu v kĺboch a zlepšili sa aj po kondičnej stránke.

POZRITE SI VIDEO

Motivácia – hnací motor detí

Rozumieme tomu, že len správne motivované deti sa dokážu naplno venovať aktivitám bez toho, aby cvičenie nechápali ako nutnosť, ale ako zábavu. Na pomoc sme teda povolali trojicu maskotov, slovenských rysov, ktoré reprezentujú rôzne dominantné vlastnosti. Deti prostredníctvom nich vedieme k poznaniu, že nemusia byť najlepšie vo všetkom, ale ak spoja sily, dokážu oveľa viac ako “sólo” hráči.

BLESK
SAM
VEDKO

Cena programu

Jeden level (3 mesiace) 120€
 • Vstupná diagnostika
 • Vstupné a výstupné trénerské testy
 • 2x týždenne tréning pod vedením trénerov a fyzioterapeutov
 • Hodnotenie aktivity dieťaťa do “žiackej knihy”
 • Základná konzultácia s trénerom
 • Bezplatné meranie InBody pre rodiča
 • Akciový balík pre dieťa za 10€: vak + šiltovka + silikónové farebné šnúrky do topánok
Kompletný program (9 mesiacov) 320€
 • Vstupná a výstupná diagnostika
 • Vstupné a výstupné trénerské testy
 • 2x týždenne tréning pod vedením trénerov a fyzioterapeutov
 • Hodnotenie aktivity dieťaťa do “žiackej knihy”
 • Komplexná konzultácia s fyzioterapeutom
 • Určenie dominantnej oblasti športu
 • Bezplatné meranie InBody + 30 min. terapeutická masáž pre rodiča
 • Akciový balík pre dieťa za 5€: vak + šiltovka + silikónové šnúrky do topánok

Rezervácia na Ultikids Academy

Miesto v ULTIkids Academy si môžete nezáväzne rezervovať – budeme vás vzápätí kontaktovať s termínmi nástupu a ďalšími potrebnými informáciami. Po následnom potvrdení z vašej strany dieťa nastúpi do programu. V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať priamo na našich centrách.

Ak máte záujem, rezervovať miesto na ULTIkids Academy môžete realizovať aj priamo na recepciách našich centier. Informácie v rámci kontaktného formulára využijeme výhradne na kontaktovanie v rámci tejto nazáväznej rezervácie. Všetky zadané údaje spracúvame v súlade s podmienkami GDPR.