Skip links

Športové kluby

DOSIAHNITE OPTIMÁLNY VÝKON

Každý druh športu predstavuje pre pohybový aparát jednostranné zaťaženie. Zverte svoj tím do rúk profesionálnych trénerov a skúsených fyzioterapeutov. Vďaka modernej diagnostike vám pomôžeme zistiť, na čom treba zapracovať, identifikujeme preťažované oblasti a prípadné dysbalancie. Na základe toho vám dokážeme prispôsobiť skupinové tréningy s rehabilitačno-kompenzačnými prvkami na mieru, prípadne individuálnu fyzioterapiu.

DIAGNOSTICKÉ BALÍČKY

Balíček Advance je špeciálne zameraný na športovcov, ktorí chcú na sebe pracovať a zlepšovať svoje výkony.

InBody – spoľahlivá analýza zloženia tela (podiel telesného tuku, svalov, vody, proteínov, minerálnych látok)
Svalová analýza – terapeutické testy na zhodnotenie stavu pohybového aparátu, svalových štruktúr a funkcie kĺbov
Rozšírená podológia – statická analýza, meranie chôdze a behu, posturografia, konzultácie

TIP: V ponuke máme aj diagnostický balíček BASIC, prípadne ďalšie diagnostiky, ktoré môžete zvoliť podľa potrieb vašich zverencov.
Kompletné diagnostické služby

SKUPINOVÉ TRÉNINGY NA MIERU

TRÉNINGY, POČAS KTORÝCH JE KAŽDÝ POHYB DÔLEŽITÝ

Rezervujte si súkromné fyziotréningy pre váš klub. Cvičenia sú zamerané na stabilizačné a kompenzačné prvky, prevenciu proti zraneniam a technicky správne prevedenie cvikov. Ideálne ako súčasť regeneračného procesu a prevencie pred zraneniami spôsobených jednostranným zaťažením pri športe. Minimálny počet cvičiacich je 7.

3D POHYBOVÁ ANALÝZA

Unikátna mapovacia 3D technológia, ktorá využíva priestorové zobrazenie pohybu v reálnom čase

Maximalizujte výkony pomocou 3D diagnostiky. Váš pohyb, komplexný obraz držania tela a rozsahy pohybu kĺbov zhodnotíme v trojrozmernom priestore, čím dokážeme identifikovať chyby, sledovať efektivitu a zlepšenie techniky pri rôznych športoch. Na výber máme z dvoch 3D technológií:

 

3D markerová analýza STT
3D bezmarkerová analýza XSENS

Neviete si vybrať? Ponúkame vám možnosť skunzultovať s nami kompletný postup ako zostaviť optimálny program pre váš klub a vybrať služby, ktoré naozaj potrebujete.
OZVITE SA NÁM!
trade@ultimuv.com

Referencie