Skip links

3-mesačný Redukčný program

SCHUDNITE ZDRAVO A EFEKTÍVNE

Ideálny spôsob ako schudnúť na dovolenku, ak vás čaká operácia alebo chcete uľaviť preťaženým kĺbom

Špeciálne zostavený redukčný program pripravili naši odborníci z oblasti výživy a pohybu s cieľom trvalo znížiť hmotnosť a naučiť sa, ako si tento životný štýl udržiavať aj naďalej. Program je unikátny najmä vďaka kombinácii modernej diagnostiky, individuálne zostaveného stravovacieho plánu, pravidelného cvičenia pod dohľadom trénera a priebežnému monitorovaniu progresu.

Harmonogram programu
PRIHlÁSTE SA NA REDUKČNÝ PROGRAM

O Redukčnom programe Ultimuv

512

Zhodených kíl

82

Mužov a žien v programe

328

Konzultácií

4756

Zostavených receptov

Harmonogram programu

Keďže kladieme dôraz na kvalitu programu, je pre nás dôležité zistiť, v akom ste zdravotnom stave a čo môžeme zlepšiť. V úvodnej fáze programu preto absolvujete komplexnú diagnostiku BASIC, ktorá zahŕňa InBody, svalovú a podologickú analýzu. Pomocou moderných prístrojov a fyzioterapeutických meraní odhalíme zlé pohybové návyky, prípadné pohybové anomálie a ďalšie faktory, ktoré ovplyvňujú váš fyzický stav.

Naši výživoví poradcovia vám pripravia jedálniček na mieru na celé 3 mesiace, pričom budete mať na výber z mnohých verzií jedál počas celého dňa. Nejde o všeobecné odporúčania, ale plnohodnotného sprievodcu vašou výživou, ktorý zostaví osobitne náš poradca podľa vami zadaných informácií. Pracujeme s programom Planeat, ktorého výsledky garantujú slovenskí špičkoví odborníci z oblasti trénerstva, vrcholového športu, medicíny a nutričného poradenstva.

3x v týždni vás čakajú tréningy založené na kombinácii kardio tréningov a tréningov zameraných na spevnenie svalstva a formovanie postavy. Využívať budete predovšetkým váhu vlastného tela, ale aj širokú paletu cvičebných pomôcok (bosu, expandery, laná TRX, kettlebelly a ďalšie pomôcky). Nielenže zhodíte prebytočné kilá, ale zároveň si vybudujete funkčnú silu, zvýšite výkonnosť, spevníte a stabilizujete celé svoje telo. Po zhodnotení úrovne vašej kondície a zdravotného stavu vás zaradíme do vhodnej skupiny, v ktorej budete pracovať na svojej forme bez toho, aby ste sa premáhali alebo cvičili nad svoje sily. Budete trénovať v skupine, v ktorej sa budete navzájom motivovať a predídete únavovým zraneniam z presilenia.

Po každom uplynutom mesiaci vás opätovne odmeriame pomocou InBody analýzy. Spoločne tak budeme sledovať váš progres, aby sme vám mohli prispôsobiť a vylepšiť jednotlivé tréningy. Zároveň budete mať presné údaje o tom, ako sa vaše telo mení. Po meraní si navyše prejdete výživový plán s našimi výživovými poradcami a v prípade potreby ho spoločne upravíte tak, aby vám vyhovoval. Môže sa stať, že niektorá ingrediencia vám nevyhovuje alebo prídete na to, že niektoré z jedál vám jednoducho nechutí.

V tejto fáze sa preukáže vaša odhodlanosť a úsilie, ktoré ste do celého programu vložili. Opätovne absolvujete rovnaké merania ako pri vstupnej diagnostike, a zároveň vám vypracujeme výstupný protokol s kompletnými hodnotami všetkých meraní. Uvidíte nielen zhodené kilá, ale aj to, ako ste zlepšili svoje pohybové návyky, ako sa zmenil váš organizmus, či sa zlepšila mobilita kĺbov a celková stabilita tela. Zároveň bude slúžiť ako dôkaz toho, ako ste sa snažili a bude stálou pripomienkou vašej zmeny 🙂

O jedálničku

Pri prvej návšteve nášho centra vyplníte krátky dotazník so základnými údajmi, doplníte, ktoré typy potravín nemôžete alebo nechcete zahrnúť do svojho plánu. Do 7 dní obdržíte kompletný plán s desiatkami strán, ktorý obsahuje komplexný prehľad receptov od raňajok až po večeru. Recepty sú uvádzané spolu presnými množstvami ingrediencií, aby ste sa stravovali efektívne, zdravo a s dôrazom na redukciu váhy.

V cene programu máte zahrnutú 3x e-mailovú konzultáciu s výživovým poradcom. Po každom mesačnom priebežnom meraní si na základe emailovej komunikácie môžete nechať upraviť jedániček, aby sme zaistili čo najvyššiu efektivitu programu.

POZRITE SI UKÁŽKOVÝ JEDÁLNIČEK

Ďalšie 3-mesačné programy

Máte otázku k našim službám?

Nenašli ste odpovede na svoje otázky ohľadom našich služieb? Pozrite si naše často kladené otázky, kontaktujte nás na pobočkách alebo nám napíšte na sociálnych sieťach. Ak máte s nami skúsenosť, budeme radi za vašu recenziu na našej Facebookovej stránke.

Napíšte nám recenziu