Skip links

Zacvičte si naživo s profi trénermi!

LIVE TRÉNINGY NA KAŽDÝ DEŇ

Vyskúšajte týždňovú permanentku na online kondičné a fyzio tréningy s maximálnym ohľadom na domáce podmienky.

OBJEDNAJTE SA HNEĎ

8€ / 7 dní

Výhody programu

Cvičte každý pracovný deň

live tréningy s profesionálnymi trénermi minimálne 8-krát do týždňa

Kombinujte si tréningy

na výber máte kondičné ULTImaxy a kompenzačno-rehabilitačné tréningy BornToMUV

Nechajte si poradiť

vďaka obojstrannému videohovoru vás tréner môže ihneď usmerniť a skontrolovať či cvičíte správne

Cvičte z pohodlia domova

stačí vám pripojenie na internet, počítač / mobil s kamerou a kúsok priestoru na tréning

Interaktívna skupina

staňte sa členom VIP skupiny, kde sa môžete opýtať, čo vás zaujíma ohľadom tréningov

Darček naviac

bonusové videá s cvičeniami, tipy a triky z oblasti výživy a zdravé recepty

Odborné vedenie hodín

Cvičte v pohodlí domova a zároveň ostaňte pod dohľadom trénera. Prostredníctvom obojstranne vedeného živého videohovoru spolu s malou skupinou ďalších účastníkov sa vám tréner môže naplno venovať. Navyše nemusíte nič inštalovať ani sťahovať!

Voľnosť výberu

Kombinujte si tréningy z harmonogramu podľa seba – akoby ste sa objednávali do nášho centra. Na výber máte z 2 druhov tréningov – kondičný ULTImax alebo kompenzačno-rehabilitačný BornToMUV. Navyše, môžete cvičiť koľko chcete!

Vyberte si miesto

Všetky tréningy prebiehajú naživo v uzavretých Facebookových skupinách jednotlivých centier – Banská Bystrica, Košice a Spišská Nová Ves. Pri kúpe programu si vyberiete, v ktorom „virtuálnom“ centre chcete cvičiť a my s vami budeme zdieľať tréningy.

TIP: Odpovede na základné otázky nájdete v rámci Najčastejšie kladených otázok.

Ako prebieha objednávka?

1. krok

Prejdite do nášho e-shopu kliknutím na tento odkaz.

2. krok

Vyberte si, v ktorom centre sa chcete zapojiť do virtuálneho sveta online tréningov. V každom meste s vami budú cvičiť tréneri, ktorí reálne pracujú v Ultimuv centrách Banská Bystica, Spišská Nová Ves a Košice.

3. krok

Potvrďte objednávku a uhraďte platbu.

4. krok

Na váš e-mail vám pošleme správu s ďalším postupom, organizačnými pokynmi a odkazom na skupinu s tréningami. Postupujte podľa návodu a pošlite žiadosť o členstvo v skupine. Po schválení členstva administrátorom vám začína plynúť týždenná permanentka. Využiť ju môžete na live tréningy, ale aj na prezeranie príspevkov prezentovaných v skupine.

5. krok

Po 7 dňoch bude vaše členstvo v skupine zrušené. Ak chcete v skupine ostať aj naďalej, obnovte si týždennú permanentku jej opätovným zakúpením v e-shope (podľa návodu v krokoch 1 až 4).

Často kladené otázky

Aké technické vybavenie potrebujem na live tréningy?

V podstate vám netreba nič špeciálne. Stačí vám smartfón, počítač, notebook alebo tablet s funkčným pripojením na internet. Odporúčame pripojiť sa na wifi, keďže živý prenos je náročný na spotrebu dát. Ak sa chcete do videohovoru pripojiť tak, aby vás tréner videl a mohol korigovať počas cvičenia, nezabudnite na funkčnú webkameru alebo dobrú vstavanú kameru v technickom zariadení. Samozrejme, ak nechcete, aby vás tréner videl cvičiť, kameru si zapínať nemusíte.

Aká je cena a ako dlho mi platí prístup?

Cena týždenného členstva v skupine je 8 eur. Členstvo platí 7 kalendárnych dní od potvrdenia objednávky. Tréningy vysielame naživo počas pracovných dní podľa harmonogramu. Počas víkendov vám ponúkneme rôzne bonusové videá s cvikmi, články a recepty z oblasti zdravej výživy alebo rozcvičky a strečingy s trénermi.

Ako sa pridám do skupiny na Facebooku?

Kompletné inštrukcie ako postupovať po uhradení platby vám pošleme na e-mail spolu s potvrdením objednávky.

Musím používať kameru?

Používanie kamery nie je podmienkou absolvovania tréningu. Ak sa pred kamerou necítite komfortne, jednoducho si ju nezapnite. Výhodou jej použitia je však priama interakcia s trénerom, ktorý vás môže kontrolovať pri cvičení a poradiť vám, ak niečo robíte nesprávne.

Ako si vyberiem tréning?

Pozrite si harmonogram tréningov vašej skupiny. Stačí, ak sa pár minút pred avizovaným časom tréningu prihlásite do Facebookovej skupiny, kde zverejníme odkaz na živé vysielanie. Stačí kliknúť a pripojíte sa k tréningu.

Ako dlho trvá tréning?

Vysielaný tréning trvá cca 40 minút a obsahuje jadro hodiny. Pred začatím si však môžete vybrať z našich rozcvičiek a po ukončení vám tréner poradí dodatočný strečing. Videá s rozcvičkami a strečingami budú stabilne umiestnené v skupine a môžete sa k nim kedykoľvek vrátiť.

Mám ďalšie otázky…

Ak máte ďalšie otázky ohľadom online tréningov, neváhajte a ozvite sa nám. Stačí kontaktovať vybranú recepciu našich centier. Kontakty nájdete TU.

Harmonogram online tréningov

Vyberte si harmonogram jedného z našich centier a začnite cvičiť naživo z pohodlia svojho domova. Tešíme sa na vás 🙂

ZAKÚPIŤ PROGRAM

Priamy kontakt na centrum: banskabystrica@ultimuv.com alebo 0948 271 746

Priamy kontakt na centrum: kosice@ultimuv.com alebo 0948 721 178

Priamy kontakt na centrum: spisskanovaves@ultimuv.com alebo 0948 215 798