Skip links

Schudni s nami trvalo a efektívne!

ONLINE REDUKČNÝ PROGRAM

Pod vedením profesionálnych trénerov sa naučíš nielen správne cvičiť, získaš kondíciu, ale začneš pohyb doslova milovať. Naša výživová poradkyňa ti ukáže ako sa správne a vyvážene stravovať a bude s tebou konzultovať tvoje stravovacie návyky.  Tak čo, ešte váhaš? Prečítaj si, čo všetko ťa čaká!

Začni so zmenou hneď teraz!

Len za 9€ na 30 dní!

Splň si s nami svoje ciele!

Tento program je nielen o chudnutí, zdravej životospráve a dosahovaní vlastných cieľov, ale aj o vytvorení komunity, ktorá ťa podrží, správne motivuje a spolu s našimi trénermi a výživovou poradkyňou správne nasmeruje. Prečítaj si, čo všetko od nás dostaneš!

Celý program prebieha v uzavretej skupine na Facebooku, do ktorej si v rámci programu zakúpiš prístup. Spolu s ostatnými účastníkmi ťa radi privítame – keďže program nie je limitovaný termínom, kedykoľvek sa k nám môžeš pridať.

Naše tréningy sú postavené tak, aby ich vedeli cvičiť začiatočníci, ale na svoje si prídu aj pokročilí. Nevadí, ak s cvičením nemáš skúsenosti – vytvorili sme pre teba úvodnú lekciu, ktorá ťa pripraví na neskoršie tréningy, prípadne si tréningy prispôsobíš na základe rád od našich trénerov. Nemaj strach – so všetkým ti pomôžeme!

3 tréningy týždenne, ktoré sú pestré, motivačné a zamerané na to, aby si dostala poriadne a efektívne „do tela“. Zároveň dbáme na bezpečnosť, aby si necvičil/a niečo, čo je zbytočne namáhavé alebo by ti mohlo viac uškodiť ako priniesť. Navyše, tieto tréningy zostanú v skupine dostupné navždy, môžeš si vybrať svojich favoritov a cvičiť kedykoľvek sa ti to hodí.

Každý týždeň si pre teba pripraví naša výživová poradkyňa 3 fit recepty na raňajky, obed a večeru, ktoré ťa inšpirujú a pomôžu ti pri formovaní tvojej postavy. Nezabudneme na kalorické a všetky nutričné hodnoty, ktoré uvedieme pri každom recepte. Tým však nekončíme – dostaneš od nás aj niekoľko tipov a rád z oblastí výživy, chudnutia a častých mýtov o chudnutí, aby si sa zbytočne nevenoval/a niečomu, čo vlastne ani nemá zmysel.

Cvičiť a správne jesť je jedna vec. Ale zostať motivovaný/á je vec druhá. Preto si každý týždeň pre teba pripravíme rôzne výzvy. Takisto sa môžeš aktívne zapojiť do doplnkových aktivít, ktoré ti pomôžu dosiahnuť svoje ciele. V našej skupine sa vzájomne podporujeme, zdieľame svoje úspechy a zdravou súťaživosťou sa hecujeme k lepším výkonom. Nezabudneme ani na rôzne súťaže a tipy na aktívnu regeneráciu, ktorými si môžeš vyplniť dni medzi jednotlivými tréningami

Každú nedeľu sa môžeš tešiť na videoblogy, ktoré sa budú zaoberať doplnkovými cvičeniami a zaujímavými témami z obasti výživy. Zapoj sa, sleduj nás a pokojne sa v komentári opýtaj na to, čo ťa zaujíma.

Zdravá strava vie niekedy poriadne zamotať hlavu, a preto ti dávame jedinečnú šancu sa 1x týždenne zapojiť do online živého chatu s našou výživovou poradkyňou, ktorá bude k dispozícii a odpovie na otázky týkajúce sa výživy.

Náš program je nabitý a preto dostaneš od nás aj kalendárik, ktorý si vytlačíš a budeš si absolvované tréningy zaškrtávať. Navyše vďaka nemu nezabudneš na žiadnu dôležitú udalosť. A samozrejme by ťa mal motivovať k tomu, aby si sa držal/a nášho programu 🙂

Ukážkový plán

Vstup do skupiny na 30 dní ťa vyjde len na 9 EUR – takéto programy stoja bežne vo fitkách oveľa viac, navyše s nami nie si časovo viazaný/á na jednotlivé tréningy – cvičiť môžeš kedykoľvek a všetky informácie pohodlne nájdeš na Facebooku!

Pridaj sa k nám!

CHCEM SA ZAPOJIŤ!

Prečo náš program?

Čaká ťa super komunita, cvičiť s nami môžeš kedykoľvek, tak žiadne výhovorky a poď do toho s nami!

Kto bude s tebou v kontakte?