Skip links

Zacvičte si s nami naživo a nechajte sa viesť odborníkmi!

INDIVIDUÁLNE CVIČENIA PROSTREDNÍCTVOM VIDEOHOVORU

Mimoriadna situácia neznamená, že nemôžete vôbec cvičiť. A prečo si neužiť hodinu tak, akoby ste boli v našom centre? Prinášame vám individuálne online tréningy a konzultácie s fyzioterapeutmi a trénermi s maximálnym ohľadom na domáce podmienky. Začnite s nami cvičiť doma a vyberte si službu, ktorá vám vyhovuje najviac!

OBJEDNAJTE SA HNEĎ

30 – minútové live cvičenie

Cvičte, konzultujte alebo sa poraďte s našimi fyzioterapeutmi a trénermi vo forme živého videohovoru. Obsahovú náplň, konzultáciu problému a tému si určujete sami.

VIAC INFORMÁCIÍ

10 – dňový koučing na diaľku

10-dňový program, v rámci ktorého vám fyzioterapeut pomôže zbaviť sa bolesti či odstrániť nedostatky v technike pohybu prostredníctvom videí, ktoré si medzi sebou pošlete.

VIAC INFORMÁCIÍ

Máte záujem? Kontaktujte nás!

Naše online služby si môžete objednať telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu počas pracovných dní. Spoločne vyberieme termín, ktorý vám bude vyhovovať.

OBJEDNAJTE SA
TIP: Aby sme spoznali vás a vaše ciele, absolvujete pred prvým tréningom vstupnú 15-minútovú konzultáciu s trénerom alebo fyzioterapeutom.
CENA: 9€

30 – minútové live cvičenie

• individuálny tréning s fyzioterapeutom alebo trénerom (podľa vlastného výberu), pripravený špeciálne podľa vašich potrieb prostredníctvom videohovoru

• možnosť konzultovať cvičenie priamo v pohodlí vášho domova

• jednoduchý princíp online vysielania, ktoré spustíte na svojom smartfóne, tablete alebo počítači s kamerou a mikrofónom, bez potreby inštalácie zbytočných programov

10 – dňový koučing

• jednoduchý princíp emailových konzultácií a cvičení s fyzioterapeutom pre všetkých, ktorí potrebujú odstrániť bolesti,  problémy spojené s pohybovým aparátom alebo zapracovať na technike pohybu

• fyzioterapeut pre vás pripraví až 8 videí s cvikmi alebo technikami počas pracovných 10 dní mimo víkendov, ktoré vám pomôžu pri vašom bolestivom stave a môžete ich cvičiť doma

• pri cvičení sa jednoducho natočíte a pošlete nám video – fyzioterapeut poskytne podrobnú analýzu vášho pohybu a následne vám pošle vlastné video späť spolu s komentárom a korekciami

CENA: 49€

Objednajte sa a cvičte s nami v pohodlí vášho domova

Zavolajte nám na +421 948 215 798

Napíšte nám na rezervacie.ultimuv@gmail.com

Kontaktovať telefonicky nás môžete každý pracovný deň od 7:00 do 11:00

Ako prebieha objednávka?

1. krok

Zavolajte nám alebo nám napíšte mail na jeden z uvedených kontaktov a spoločne sa dohodneme na termíne, ktorý vám bude vyhovovať,

2. krok

Následne vám pošleme odkaz na zakúpenie vybranej služby. Zároveň sa dohodneme na termíne vstupného online 15-minútového pohovoru s fyzioterapeutom alebo trénerom, ktorý s vami bude komunikovať. Vyskúšame si aj testovací videohovor, aby sme sa vyhli technickým problémom.

3. krok

Po pripísaní platby na náš účet sa vám v dohodnutom termíne ozve fyzioterapeut alebo tréner v rámci 15 – minútového pohovoru a následne môžete začať naplno využívať našu službu.

Náš personál

Často kladené otázky

V rámci tejto sekcie nájdete odpovede na najčastejšie otázky, s ktorými sa stretávame. Ak ste odpoveď na svoju otázku nenašli, neváhajte nám napísať na rezervacie.ultimuv@gmail.com a radi vám odpovieme.

Počas live cvičenia ste prostredníctvom streamovacej služby a videohovoru v priamom kontakte s vaším trénerom. Môžete sa ho opýtať, čo vás zaujíma, konzultovať cviky a zároveň aj on vás dokáže hneď opraviť, ak pohyb realizujete technicky nesprávne. Videohovor prebieha v presne stanovenom čase, ktorý si vopred dohodnete pri objednávaní tejto služby.

10 –  dňový koučing vám poskytuje hlbšiu analýzu vášho problému. Po úvodnej konzultácii vám fyzioterapeut pošle inštrukcie, aké pohyby a cviky mu máte nahrať na video, a to mu následne odošlete. Vďaka tomu dokáže analyzovať váš problém a vybrať vhodné cviky, ktoré vám pomôžu. Cviky vám nahrá na video, vďaka čomu si ich môžete kedykoľvek pozrieť a precvičiť – aj opätovne a niekoľkokrát za deň podľa pokynov. V rámci 10 dní si môžete vymeniť maximálne 8 videí a maximálne 1 video za deň. Video dostanete ešte v ten deň, ak pošlete svoje video do 12:00, po tomto čase sa môže stať, že video dostanete od fyzioterapeuta až nasledujúci deň.

Cvičíme každý pracovný deň od 09:00 do 12:00 a následne od 16:00 do 19:00. Samozrejme, čas vášho tréningu závisí aj od obsadenosti našich trénerov a fyzioterapeutov.

Samozrejme, môžete. Stačí, ak pri objednávaní požiadate o pridelenie konkrétneho trénera a spoločne dohodneme čas tréningu.

Po vytvorení objednávky telefonicky alebo emailom vám pošleme link, kde môžete danú službu zakúpiť. Môžete si vybrať platbu kartou alebo prostredníctvom prevodu cez internet banking.

Náš tím tvoria skúsení fyzioterapeuti s dlhoročnou praxou a profesionálni tréneri, ktorí pracujú v pohybových centrách Ultimuv. Spájame odborníkov z rôznych kútov Slovenska – či už z Banskej Bystrice, Spišskej Novej Vsi alebo Košíc.

Aby bol hovor kvalitný a neprerušovaný, je potrebné splniť niekoľko podmienok:

  1. Stolný počítač s nainštalovaným mikrofónom a webkamerou, notebook, tablet alebo mobilný telefón, ktoré sú pripojené na internet a majú nainštalovaný prehliadač Mozilla Firefox, Chrome, Edge alebo Safari s najnovšími aktualizáciami
  2. WI -FI internetové pripojenie, ktoré je stabilné s minimálnym uploadom 2 Mbps – otestovať si kvalitu pripojenia si môžete napríklad na tránke www.speedtest.net UPOZORNENIE: Pripojenie cez tzv. mobilné dáta nie je 100% spoľahlivé a navyše videohovor je náročný na sťahovanie dát, preto nenesieme zodpovednosť za nečakané vyčerpanie vašich dátových balíčkov.
  3. Pokojné prostredie, dostatok svetla a priestoru v miestnosti 🙂

Nenašli ste, čo ste hľadali?

Skúste pohľadať v našich ďalších online službách alebo nám napíšte na rezervacie.ultimuv@gmail.com a dajte nám tip! 🙂