Skip links

Špecializované tréningy v domácom prostredí od profesionálov z Ultimuvu!

DATABÁZA TRÉNINGOV S MESAČNÝM PRÍSTUPOM

Pre všetkých, ktorí si chcú dobre a efektívne zacvičiť doma, ponúkame prístup do online databázy kondičných a kompenzačno – rehabilitačných tréningov pod vedením našich trénerov a fyzioterapeutov. Začnite alebo zakončite svoj deň s tréningom z Ultimuv databázy, do ktorej pridávame ďalšie a ďalšie videá. Jednoducho si vyberte tréning, ktorý vás zaujíma a cvičte vo svojej obývačke, akoby ste boli vo fitnesscentre!

ZAKÚPTE SI PRÍSTUP K VIDEÁM

1 prístup – množstvo tréningov na výber

Táto služba funguje na databázovom princípe – videá, ktoré ponúkame, neustále rozširujeme. Dnes ich máme v ponuke 15, o mesiac ich bude 30  a tak ďalej… Každý mesiac tak budete mať prístup k bohatej knižnici videí, ktoré sú pestré, efektívne a nenudia!

VIAC INFORMÁCIÍ

Vysoká variabilita jednotlivých tréningov

Naše online tréningy sa delia na 2 hlavné skupiny – kondičné hodiny ULTImax a kompenzačno – rehabilitačné tréningy na rôzne partie tela, ktoré sa navzájom skvelo dopĺňajú. Tempo si môžete upravovať podľa seba a preto ich môžu cvičiť začiatočníci aj pokročilí.

VIAC INFORMÁCIÍ

Máte záujem alebo sa chcete dozvedieť viac? Kontaktujte nás!

Prístup k videám si môžete objednať telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu počas pracovných dní.  Vyberiete si tému, zaplatíte a my vám pošleme prihlasovacie údaje a okamžite môžete začať s domácim cvičením.

OBJEDNAJTE SA
CENA: 19,9€ / 30 dní

Dajte si doma „do tela“ spolu s nami

• videá sú navrhnuté tak, ako by ste ich trénovali v našom centre – tréneri komentujú cvičenie a zároveň cvičia v rovnakom tempe a opakovaniach, ako by ste ich mali cvičiť aj vy
• hodiny vznikajú presne v takom formáte, ako ich zažijete v našom centre, navyše počas jednotlivých hodín využívame len bežne dostupné domáce pomôcky
• prístup k týmto videám máte na 30 dní a môžete ich prehrávať na svojom  smartfóne, počítači, tablete alebo mobile

Tréningy pre všetky vekové aj kondičné kategórie

• pri kúpe online tréningov vám poskytneme prístup na celých 30 dní – počas tejto doby si jednotlivé videá môžete neobmedzene prehrávať
• kondičné téningy sú zamerané na rozvoj výdrže, dynamiky a vytvrvalosti, ale veľmi dobre poslúžia aj pri redukovaní váhy alebo ak sa chcete udržať vo forme
• rehabilitačno – kompenzačné tréningy sú určené na bezpečné rozhýbanie tela, ak s tréningami začínate a nechcete alebo nemôžete začať s kondičným tréningom, prípadne ho zaradíte do svojho cvičebného programu ako doplnok ku kondičnému tréningu

Získajte prístup k databáze a cvičte s nami v pohodlí vášho domova

ZAKÚPTE SI PRÍSTUP K VIDEÁM
CENA: 19,9€ / 30 dní

Máte otázky? Napíšte nám na rezervacie.ultimuv@gmail.com alebo zavolajte na +421 948 215 798

Kontaktovať telefonicky nás môžete každý pracovný deň od 7:00 do 11:00

Ako prebieha objednávka?

1. krok

Zavolajte nám alebo nám napíšte mail na jeden z uvedených kontaktov a objednáte si prístup k našim videám.

2. krok

Následne vám pošleme odkaz na zakúpenie prístupu do databázy videí.

3. krok

Po pripísaní platby na náš účet vám poskytneme prístup k videám na 30 kalendárnych dní a môžete začať cvičiť s nami v pohodlí svojho domova.

Náš personál

Často kladené otázky

V rámci tejto sekcie nájdete odpovede na najčastejšie otázky, s ktorými sa stretávame. Ak ste odpoveď na svoju otázku nenašli, naváhajte nám napísať na rezervacie.ultimuv@gmail.com a radi vám odpovieme.

Po vytvorení objednávky telefonicky alebo emailom vám pošleme internetový odkaz na eshop, v rámci ktorého si môžete danú službu zakúpiť. Máte na výber platbu kartou alebo prostredníctvom prevodu cez internet banking.

Náš tím tvoria skúsení tréneri a fyzioterapeuti s dlhoročnou praxou, ktorí pracujú v pohybových centrách Ultimuv. Spájame odborníkov z rôznych kútov Slovenska – či už z Banskej Bystrice, Spišskej Novej Vsi alebo Košíc.

Samozrejme, to závisí konkrétne od vášho problému a je to vysoko individuálne. Ak si nie ste istí, či sú vybrané cviky vhodné aj pre vás, ponúkame vám online konzultáciu priamo s fyzioterapeutom, ktorý dané videá vytvoril v rámci našej inej služby – individuálne konzultácie, cvičenia tréningy.

Stolný počítač, notebook, tablet alebo mobilný telefón, ktoré sú pripojené na internet a majú nainštalovaný prehliadač Mozilla Firefox, Chrome, Edge alebo Safari s najnovšími aktualizáciami.

UPOZORNENIE: Pripojenie cez tzv. mobilné dáta je náročné na sťahovanie dát a prezeranie videí, preto nenesieme zodpovednosť za nečakané vyčerpanie vašich dátových balíčkov.

Nenašli ste, čo ste hľadali?

Skúste pohľadať v našich ďalších online službách alebo nám napíšte na rezervacie.ultimuv@gmail.com a dajte nám tip! 🙂