Skip links

Zbavte sa bolesti s fyzio cvičeniami na doma!

SÉRIA VIDEÍ NA KONKRÉTNY POHYBOVÝ PROBLÉM

Ste pred alebo po operácii kolena, máte problémy s karpálnym tunelom alebo vás trápia iné problémy spojené s vaším pohybovým aparátom? Ponúkame vám riešenie v podobe komplexne spracovaných tematických videí, v ktorých vám naši skúsení fyzioterapeuti podrobne a jednoduchým spôsobom ukážu, ako si s bolesťou poradiť v domácich podmienkach.

ZAKÚPTE SI PRÍSTUP K VIDEÁM

Pomôžeme vám zvládnuť bolesť v domácich podmienkach

Každá téma sa skladá z viacerých 30 – minútových dielov pripravených našimi fyzioterapeutmi. Po zakúpení tejto služby získate neobmedzený online prístup k videám na 30 dní.

VIAC INFORMÁCIÍ

Online prístup k fyziocvičeniu na konkrétny problém

Ponuku videí neustále rozširujeme o nové témy, ktoré najčastejšie trápia našich klientov. Vychádzame z našej bohatej praxe a znalostí, aby sme vaše problémy zmiernili, prípadne úplne odstránili.

POZRITE SI AKTUÁLNU PONUKU VIDEÍ

Máte záujem alebo sa chcete dozvedieť viac? Kontaktujte nás!

Prístup k videám si môžete objednať telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu počas pracovných dní.  Vyberiete si tému, zaplatíte a my vám pošleme prihlasovacie údaje a okamžite môžete začať s domácim cvičením.

OBJEDNAJTE SA

Témy

V tejto sekcii nájdete zoznam ponúkaných fyziocvičení, ktoré máme aktuálne spracované a môžete si ich zakúpiť. V súčasnosti pripravujeme ďalšie videá, na ktorých usilovne pracujú naši fyzioterapeuti.

 • balíček 5 videí s postupne sa zvyšujúcou záťažou pre všetkých, ktorí majú príznaky syndrómu karpálneho tunela (tŕpnutie a necitlivosť prstov ruky, nočné bolesti) s fyzioterapeutkou Žanetou Rišovou
 • pre ľudí, ktorí chcú cvičiť preventívne alebo majú predpoklad vzniku tejto diagnózy
 • ukážeme vám, ako si prekrviť ruku jednoduchými cvikmi, natiahnuť skrátené svaly a posilniť svaly v oblasti zápästia
 • naučíte sa, ako si dokážete sami mobilizovať zápästie, ktoré cviky sú vhodné na relaxáciu a uvoľnenie kĺbnych priestorov a mäkkých tkanív
 • každé video obsahuje rozcvičku, posilňujúce alebo naťahovacie cviky a záverečnú relaxáciu
POZRITE SI UKÁŽKU

 • séria 5 videí s cvičeniami a návodmi pri bolesti kolien s fyzioterapeutom Bohuslavom Antolíkom, ktorý má takmer 30 ročnú prax v odbore
 • cvičenia sú vhodné po operáciách mäkkých štruktúr kolena (meniskus, väzy), ako predoperačná príprava, prevencia zranení, ale aj pri ťažkých diagnózach (napr. artróza)
 • pre spevnenie a stabilizáciu kĺbu, zmiernenie bolestí, väčšiu pohyblivosť, posilnenie okolitých svalov a zlepšenie nesprávnych pohybových stereotypov
 • pre každého bez rozdielu veku a pohlavia, športovcov aj bežnú populáciu
POZRITE SI UKÁŽKU

 • séria cvičení s fyzioterapeutkou Žanetou Rišovou je vhodná na širokú škálu problémov spojených s členkovým kĺbom (pri opakovaných podvrtnutiach, nestabilite kĺbu, bolesti, zápale achillovej šľachy)
 • cvičenia sú vhodné aj na posilnenie priečnej, pozdĺžnej klenby a okolitých väzov pri plochej nohe
 • videá obsahujú cievnu gymnastiku, edukáciu malej nohy, posilnenie a strečing achillovej šľachy, cvičenia na stabilizáciu členku, mobilizačné cvičenia s vlastnou váhou, záverečný strečing a relaxáciu
 • zahŕňa inštruktážne video s návodom ako cvičiť
POZRITE SI UKÁŽKU

Témy, ktoré pripravujeme

CENA: 19,9€ / 30 dní

Porazte bolesť v domácich podmienkach

• všetky videá sú tvorené skúsenými fyzioterapeutmi z našich centier a jednotlivé bloky pripravujú s dôrazom na praktické využitie cvikov, ktoré bežne používajú pri priamej práci s klientmi
• jednotlivé cviky a odporúčania sú jednoduché na pochopenie a môžete sa tak naučiť sami zvládať konkrétny problém v domácich podmienkach
• prístup k týmto videám máte na 30 dní a môžete ich prehrávať na svojom  smartfóne, počítači, tablete alebo mobile

Ak hľadáte pomoc pri konkrétnom probléme, sme tu pre vás

• stačí si vybrať balík videí na konkrétny problém a my vám poskyteme prístup na celých 30 dní – počas tejto doby si jednotlivé videá môžete jednotlivé videá neobmedzene prehrávať
• na základe inštrukcií sa naučíte zvládnuť problém v pohodlí svojho domova, pričom sa na nás môžete obrátiť aj prostredníctvom online konzultácie
• po 30 dňoch sa online prístup automaticky deaktivuje, ale jednotlivé cvičenia môžete využívať podľa svojej potreby aj naďalej

Objednajte sa a cvičte s nami v pohodlí vášho domova

ZAKÚPTE SI PRÍSTUP K VIDEÁM
CENA: 19,90€ / 30 dní

Máte otázky? Napíšte nám na rezervacie.ultimuv@gmail.com alebo zavolajte na +421 948 215 798

Kontaktovať telefonicky nás môžete každý pracovný deň od 7:00 do 11:00

Ako prebieha objednávka?

1. krok

Po presmerovaní do nášho eshopu si vyberiete sériu videí, o ktorú máte záujem. Vyplníte všetky potrebné údaje k úspešnému zrealizovaniu nákupu.

2. krok

Po pripísaní čiastky na náš účet vám následne pošleme odkaz na zakúpenie vybraného fyziocvičenia.

3. krok

Prihlásite sa s udeleným prístupom na náš videoportál a nasledujúcich 30 kalendárnych dní  môžete cvičiť spolu s našimi fyzioterapeutmi v pohodlí svojho domova.

Náš personál

Často kladené otázky

V rámci tejto sekcie nájdete odpovede na najčastejšie otázky, s ktorými sa stretávame. Ak ste odpoveď na svoju otázku nenašli, naváhajte nám napísať na rezervacie.ultimuv@gmail.com a radi vám odpovieme.

Po vytvorení objednávky telefonicky alebo emailom vám pošleme internetový odkaz na eshop, v rámci ktorého si môžete danú službu zakúpiť. Máte na výber platbu kartou alebo prostredníctvom prevodu cez internet banking.

Náš tím tvoria skúsení fyzioterapeuti s dlhoročnou praxou, ktorí pracujú v pohybových centrách Ultimuv. Spájame odborníkov z rôznych kútov Slovenska – či už z Banskej Bystrice, Spišskej Novej Vsi alebo Košíc.

Samozrejme, to závisí konkrétne od vášho problému a je to vysoko individuálne. Ak si nie ste istí, či sú vybrané cviky vhodné aj pre vás, ponúkame vám online konzultáciu priamo s fyzioterapeutom, ktorý dané videá vytvoril v rámci našej inej služby – individuálne konzultácie, cvičenia tréningy.

Stolný počítač, notebook, tablet alebo mobilný telefón, ktoré sú pripojené na internet a majú nainštalovaný prehliadač Mozilla Firefox, Chrome, Edge alebo Safari s najnovšími aktualizáciami.

UPOZORNENIE: Pripojenie cez tzv. mobilné dáta je náročné na sťahovanie dát a prezeranie videí, preto nenesieme zodpovednosť za nečakané vyčerpanie vašich dátových balíčkov.

Nenašli ste, čo ste hľadali?

Skúste pohľadať v našich ďalších online službách alebo nám napíšte na rezervacie.ultimuv@gmail.com a dajte nám tip! 🙂