Skip links

Zostaň fit aj mimo našich centier!

ONLINE FIT PROGRAM

Pod vedením profesionálnych trénerov sa naučíš nielen správne cvičiť, získaš kondíciu, ale začneš pohyb doslova milovať. Naša výživová poradkyňa ti ukáže ako sa správne a vyvážene stravovať a bude s tebou konzultovať tvoje stravovacie návyky.  A to všetko prostredníctvom VIP súkromnej skupiny na Facebooku! Tak čo, ešte váhaš? Prečítaj si, čo všetko ťa čaká.

Pridaj sa do VIP skupiny!

Len za 9€ na 30 dní!

Splň si s nami svoje ciele!

Tento program je nielen o cvičení, zdravej životospráve a dosahovaní vlastných cieľov, ale aj o vytvorení komunity, ktorá ťa podrží, správne motivuje a spolu s našimi trénermi a výživovou poradkyňou správne nasmeruje. Prečítaj si, čo všetko od nás dostaneš!

Celý program prebieha v uzavretej skupine na Facebooku, do ktorej si v rámci programu zakúpiš prístup. Spolu s ostatnými účastníkmi ťa radi privítame – keďže program nie je limitovaný termínom, kedykoľvek sa k nám môžeš pridať.

Naše tréningy sú postavené tak, aby ich vedeli cvičiť začiatočníci, ale na svoje si prídu aj pokročilí. Nevadí, ak s cvičením nemáš skúsenosti – vytvorili sme pre teba úvodnú lekciu, ktorá ťa pripraví na neskoršie tréningy, prípadne si tréningy prispôsobíš na základe rád od našich trénerov. Nemaj strach – so všetkým ti pomôžeme!

3 tréningy týždenne, ktoré sú pestré, motivačné a zamerané na to, aby si dostala poriadne a efektívne „do tela“. Zároveň dbáme na bezpečnosť, aby si necvičil/a niečo, čo je zbytočne namáhavé alebo by ti mohlo viac uškodiť ako priniesť. Navyše, tieto tréningy zostanú v skupine dostupné navždy, môžeš si vybrať svojich favoritov a cvičiť kedykoľvek sa ti to hodí.

Každý týždeň si pre teba pripraví naša výživová poradkyňa 3 fit recepty na raňajky, obed a večeru, ktoré ťa inšpirujú a pomôžu ti pri formovaní tvojej postavy. Nezabudneme na kalorické a všetky nutričné hodnoty, ktoré uvedieme pri každom recepte. Tým však nekončíme – dostaneš od nás aj niekoľko tipov a rád z oblastí výživy, chudnutia a častých mýtov o chudnutí, aby si sa zbytočne nevenoval/a niečomu, čo vlastne ani nemá zmysel.

Cvičiť a správne jesť je jedna vec. Ale zostať motivovaný/á je vec druhá. Preto si každý týždeň pre teba pripravíme rôzne výzvy. Takisto sa môžeš aktívne zapojiť do doplnkových aktivít, ktoré ti pomôžu dosiahnuť svoje ciele. V našej skupine sa vzájomne podporujeme, zdieľame svoje úspechy a zdravou súťaživosťou sa hecujeme k lepším výkonom. Nezabudneme ani na rôzne súťaže a tipy na aktívnu regeneráciu, ktorými si môžeš vyplniť dni medzi jednotlivými tréningami

Každú nedeľu sa môžeš tešiť na videoblogy, ktoré sa budú zaoberať doplnkovými cvičeniami a zaujímavými témami z obasti výživy. Zapoj sa, sleduj nás a pokojne sa v komentári opýtaj na to, čo ťa zaujíma.

Zdravá strava vie niekedy poriadne zamotať hlavu, a preto ti dávame jedinečnú šancu sa 1x týždenne zapojiť do online živého chatu s našou výživovou poradkyňou, ktorá bude k dispozícii a odpovie na otázky týkajúce sa výživy.

Ukážka videotréningu

Vstup do skupiny na 30 dní ťa vyjde len na 9 EUR – takéto programy stoja bežne vo fitkách oveľa viac, navyše s nami nie si časovo viazaný/á na jednotlivé tréningy – cvičiť môžeš kedykoľvek a všetky informácie pohodlne nájdeš na Facebooku!

CHCEM SA ZAPOJIŤ!

Rozvrh fit programu

Vďaka rozvrhu nezabudneš na bohatý program, ktorý pre teba pripravujeme každý týždeň. Ak nestíhaš, jednoducho si v skupine vyhľadáš jednotlivé recepty, tréningy alebo tipy z predošlého obdobia. Ideálne riešenie aj pre ľudí, ktorí v dosahu nemajú žiadne fitnesscentrum alebo sa lepšie cítia v domácom prostredí.

Prečo náš program?

Čaká ťa super komunita, cvičiť s nami môžeš kedykoľvek, tak žiadne výhovorky a poď do toho s nami!

Kto bude s tebou v kontakte?