Skip links

O projekte Ultimuv

2017
ROK ZALOŽENIA
3
POČET POBOČIEK NA SLOVENSKU
38
POSKYTOVANÝCH SLUŽIEB
970
KLIENTOV

Bezplatný 15 - minútový rozhovor


Váš problém skonzultujete s fyzioterapeutom, ktorý vám pomôže zvoliť tú správnu službu z našej ponuky.

Diagnostika


Odhalíme zlé pohybové návyky, prípadné anomálie a faktory ovplyvňujúce váš fyzický stav.

Fyzioterapia


Fyzioterapeut využije poznatky získané z diagnostiky a zameria sa presne na problémy, ktoré vás trápia.

Skupinové / individuálne tréningy


Začínate navštevovať tréningy pod vedením trénerov, ktorí úzko spolupracujú s fyzioterapeutmi.

Dlhodobé programy


Namiesto tréningov si môžete vybrať z našich 3 – mesačných špecializovaných programov, ktoré vám prispôsobíme na mieru.

Vaša spokojnosť


Dosiahli ste svoje ciele, ukončujete návštevy a my sa tešíme z vašich úspechov:)

Ultimuv cyklus starostlivosti

V Ultimuve poskytujeme komplexnú starostlivosť o váš pohybový aparát – od prvej návštevy až po moment, kedy nás budete spokojní odchádzať. Tento cyklus reprezentuje komplexnú starostlivosť, ktorú vám dokážeme poskytnúť.

 

Každý uvedený krok predstavuje krok k lepšiemu ja – k lepšiemu pocitu z pohybu, ktorý budete môcť vykonávať bez bolesti alebo iných komplikácií.

Naša misia

Investujeme do moderných priestorov so špičkovým vybavením, v ktorých sa stretnete s odborníkmi na fyzioterapiu, trénermi, inštruktormi a mnohými ďalšími odborníkmi, ktorí sú odhodlaní pomôcť vám dosiahnuť nové méty na vašej ceste za zmenou.

Náš tím

Metodicko – vedecký tím Ultimuv (MEVE) sa zameriava na tvorbu a inováciu metodických postupov, ktoré aktívne aplikujeme v rámci našich služieb. Spracúva a analyzuje najnovšie poznatky zo sveta fyzioterapie a ďalších odborov, ktoré majú pre našich klientov prínos a neustále zdokonaľujeme náš odborný prístup.  Spolupracujeme s odborníkmi na európskej aj medzinárodnej úrovni s bohatými skúsenosťami, ktorí sa aktívne podieľajú na praktických výskumoch.

TOMÁŠ RUSŇÁK, NPT, INHC

Vedúci Metodicko – vedeckého tímu, Co-Creator & Curriculum Director

Tomáš študoval odbor Integratívnej výživy ako Health Coach v USA. Aktuálne študuje Štrukturálnu integráciu v Anatomy Trains. Je členom aliancie AMAA (Americká medicínska atletická asociácia), Footwear Biomechanics Group a taktiež IsB – medzinárodnej spoločnosti zameranej na biomechaniku.

Mgr. MIROSLAVA BARCALOVÁ

Koordinátorka a členka Metodicko – vedeckého tímu

Mirka dosiahla vysokoškolské vzdelanie na Prešovskej univerzite v Prešove, v súčasnosti sa chystá obhájiť titul PhD. v rámci Strojníckej fakulty katedry biomedicínskeho inžinierstva a merania. V tíme sa zaoberá témami diagnostiky, merania, zastrešuje všetky tímové projekty a získava nové partnerstvá v akademickej rovine.

Mgr. DANIEL GARGULA

Hlavný fyzioterapeut a člen Metodicko – vedeckého tímu

Daniel sa v rámci Metodicko – vedeckého tímu zaoberá zberom nových poznatkov na rôznych medzinárodných konferenciách o čom svedčia aj jeho certifikáty a znalosti z nasledujúcich kurzov a prednášok – McKenzie A, B, Kinesiotaping, 3D Maps a Anatomy Trains Structure and Function. V tíme vypomáha pri konzultovaní tém spojených s fyzioterapiou.

Mgr. MARTIN JESENSKÝ, PhD.

Člen Metodicko-vedeckého tímu

Martin absolvoval doktorandské štúdium v odbore športová edukológia na Prešovskej univerzite. V rámci tímu sa venuje trénerskej stránke a usmerneniam v tomto smere. Rovnako sa zaoberá aj diagnostikou pre bežnú populáciu a športovcov.

TOMÁŠ RUSŇÁK, NPT, INHC

Health Coach, Neurofyzioterapeut

Tomáš študoval odbor Integratívnej výživy ako Health Coach v USA. Ako terapeut sa venuje Štrukturálnej práci s telom podľa metodiky Anatomy Trains. Vyše 20 rokov aktívne športuje, v minulosti trénoval biatlon, dnes sa venuje orientačnému behu. Zaujíma sa o problematiku barefootu, nízkosacharidovú výživu, prirodený pohyb. Preferuje celostný, no individuálny prístup ku každému človeku.

Mgr. DANIEL GARGULA

Hlavný fyzioterapeut

Zodpovedný, odborný, priateľský – to je náš hlavný fyzioterapeut Daniel. Má vyše 6-ročnú klinickú prax, neustále sa vzdeláva a zúčastňuje sa medzinárodných kongresov (New York, Boston, Rím, Ženeva). A možno by ste nepovedali – dokonca šermuje.

Mgr. KAROL KOSTURÁK

Diagnostik

Karol zastrešuje všetky druhy diagnostík, ktoré ponúkame, zúčastňuje sa rôznych výskumov a pracuje v laboratórnych podmienkach aj v teréne. Venuje sa horolezectvu, jazdí na koni a svoju kreativitu prejavuje pri prerábaní svojej motorky.

KRISTÍNA VAŠKOVÁ

Recepčná

V košickej pobočke vás privíta usmiata Kristína. Stále rada pomôže a poradí. Už od detstva má blízko k športu. Venovala sa vodnému lyžovaniu, rada behá, pláve, lyžuje, ale stretnúť ju môžete aj na bežkách alebo skialpe.

Mgr. BOHUSLAV ANTOLÍK

Fyzioterapeut

Nášho fyzioterapeuta Bohuslava vyhľadávajú športovci aj bežní ľudia zo širokého okolia. Jeho schopnosti a vedomosti získané 27-ročnou praxou v odbore, množstvo certifikátov a pozitívny prístup z neho robia neoceniteľnú súčasť nášho tímu.

Mgr. DUŠAN HUDÁK

Fyzioterapeut

Náš fyzioterapeut Dušan sa v centre špecializuje najmä na klientov s neurologickými poruchami, venuje sa individuálnej terapii a kinesiotapingu. Je vždy pozitívne naladený, rád si zahrá volejbal, beháva a snowboarduje.

MATÚŠ HILLAY

Tréner

Bojovou posilou nášho tímu je tréner Matúš. Trénuje box a kondičné kruhové tréningy. Jeho prioritou je zvýšenie fyzickej sily a kondície klientov ako aj redukcia ich váhy. Venuje sa správnej technike cvičenia ako prevencii zraneniam.

MIROSLAVA LADIKOVÁ

Koordinátorka pohybového centra, recepčná

Mirka je plná pozitívnej energie, empatická a komunikatívna. 12 rokov sa súťažne venovala biatlonu a momentálne je jej záľubou behanie. V centre ju budete vídať na recepcii, kde vám vždy veľmi rada pomôže a zodpovie všetky vaše otázky.

Ing. ŽELMÍRA JAČMENÍKOVÁ

Recepčná

Naša Želka vyštudovala na Vysokej škole ekonómie a managementu v Prahe. Na recepcii je vždy usmiata plná pozitívnej energie a veľmi rada zodpovie na všetky vaše otázky. V práci je svedomitá, zodpovedná, má výborné organizačné schopnosti. Vo svojom voľnom čase sa venuje joge, reiki, knihám a veľmi rada si pozrie dobrý film.

Mgr. ADRIANA KMEŤOVÁ

Fyzioterapeutka

Študovaná fyzioterapeutka s 20 ročnou praxou a množstvom kurzov sa v našich centrách venuje detským i dospelým pacientom. Ovláda facilitačné a relaxačné metódy, cviky s fitloptou, bazálnu stimuláciu, špirálnu stabilizáciu a mnohé ďalšie metódy.

Mgr. IVAN OBRTANEC

Fyzioterapeut

Ivan získal svoje vedomosti na Univerzite Palackého v Olomouci, na Fakulte Telesnej klultúry a športu – so špecializáciou Rekreológia a vyššie odborné vzdelanie v odbore Fyzioterapia na SZŠ v Banskej Bystrici. V centre sa venuje diagnostike, fyzioterapii, mäkkým technikám, kompenzačným cvičeniam. Voľný čas venuje rodine, ale nájdete ho v zime na svahu alebo na plavárni.

Mgr. KATARÍNA LIHOCKÁ

Fyzioterapeutka

Naša Katka vyštudovala na Slovenskej zdravotníckej univerzite v Banskej Bystrici. V centre sa venuje prevažne deťom ale aj mamičkám, ktoré majú boľavý chrbátik. Je milá empatická, plná pozitívnej energie ktorú Vám rada odovzdá.

Bc. ROBERTA HUSZTIOVÁ

Fyzioterapeutka

Vždy vysmiata, komunikatívna a pracovitá. Študovala fyzioterapiu na Fakulte zdravotníctva v Banskej Bystrici. Neustále sa vzdeláva, má za sebou kurzy ako Spiral Stabilization a Kinesio taping. V centre sa venuje fyzioterapii, individuálnym cvičeniam, diagnostike, mäkkým technikám a skupinovým cvičeniam. Medzi jej záľuby patrí turistika, joga a pingpong, ktorému sa aktívne venovala 10 rokov.

Mgr. MICHAELA RYCHTOVÁ

Trénerka

Michaela vyštudovala kondičnú trénerku na Fakulte telesnej výchovy a športu v Banskej Bystrici. Je vždy pozitívne naladená a rada cestuje. Má skúsenosti s tréningom detí aj dospelých. Aktívne sa venuje športu, trénuje individuálne a skupinové kondičné tréningy. Využíva rôzne tréningové metódy, ktoré zvyšujú fyzickú silu, kondíciu a redukujú váhu. Rada si zahrá ringet, miluje prírodu a hory.

Spolupracujeme