Skip links

InBody analýza

ZLOŽENIE VÁŠHO TELA OKAMŽITE

Rýchla a spoľahlivá metóda na zistenie základných informácií o vašom tele

InBody je jedným z najspoľahlivejších prístrojov na diagnostiku a analýzu zloženia ľudského tela.  Pomocou nej získavame informácie o podiele telesného tuku, svalov, minerálnych látok a telesnej zdatnosti. Práve z týchto dôvodov využívame InBody ako súčasť komplexných diagnostických balíčkov a dlhodobých pohybových programov, kde nám pomáha sledovať a korigovať váš progres.

REZERVUJTE SI MERANIE

Základné informácie

Veľmi rýchle meranie, ktoré kompletne zrealizujeme za niekoľko minút

Výsledky dodáme v podobe prehľadného protokolu s podrobnými výsledkami merania.

Meranie je vhodné pre bežných ľudí, hobby aj profi športovcov všetkých vekových kategórií.

Meranie je dostupné v každom centre siete Ultimuv.

Ako prebieha InBody analýza?

Z dôvodu presnosti prebieha meranie naboso. Jednoducho sa postavíte na meraciu podložku a do rúk uchopíte meracie zariadenie. Niekoľko sekúnd stačí na to, aby sa všetky dáta preniesli do počítača.

Najpodstatnejšou časťou merania je interpretácia výsledkov, ktorú s vami zrealizujeme hneď po meraní. V rámci spoločného rozhovoru sa dozviete všetky podstatné informácie, ako aj odporúčania na zlepšenie alebo udržanie aktuálneho stavu.

Odkonzultovaný protokol vám následne pošleme priamo na váš email. Všetky údaje tak budete mať kedykoľvek poruke a môžete ich porovnávať s nasledujúcimi meraniami.

POZRITE SI VZOROVÝ PROTOKOL

Pre koho je analýza InBody určená?

InBody sa kvôli svojej jednoduchosti používa:
Pre deti, dospelých aj seniorov, ktorí chcú mapovať progres v rámci diéty alebo cvičení
U rekreačných aj profesionálnych športovcov, ktorí môžu získané dáta využiť na zefektívnenie tréningu, resp. priebežné mapovanie váhy, podielu tuku a ďalších dôležitých údajov

Chcete sa o svojom tele dozvedieť ešte viac? Využite zvýhodnené balíky diagnostiky BASIC a ADVANCED, ktorých súčasťou je aj analýza InBody.
VIAC O BALÍČKOCH

Ďalšie možnosti diagnostiky

Máte otázku k našim službám?

Nenašli ste odpovede na svoje otázky ohľadom našich služieb? Pozrite si naše často kladené otázky, kontaktujte nás na pobočkách alebo nám napíšte na sociálnych sieťach. Ak máte s nami skúsenosť, budeme radi za vašu recenziu na našej Facebookovej stránke.

Napíšte nám recenziu