Skip links

FAQ – často kladené otázky

Chcete sa nás niečo opýtať?

V rámci tejto sekcie nájdete odpovede na najčastejšie otázky, s ktorými sa stretávame. Ak ste odpoveď na svoju otázku nenašli, naváhajte nám napísať na info@ultimuv.com a radi vám odpovieme.

Naše centrá fungujú na objednávkovom systéme, preto sa vám odporúčame vopred si rezervovať vybranú službu z dôvodu vyťaženosti centier. Rezerváciu môžete realizovať viacerými možnosťami:

  • telefonická rezervácia
  • e-mailová rezervácia
  • osobná rezervácia na recepcii

Áno, skupinové cvičenia nájdete v našom online harmonograme a ich rozpis je stály. Ostatné služby poskytujeme na základe individuálnych objednávok a je potrebné sa na nich vopred rezervovať. V harmonograme však môžete vidieť, ktoré termíny sú voľné a môžete si vybrať termín, ktorý vám vyhovuje.

Naši fyzioterapeuti poskytujú mäkké techniky alebo fyzioterapiu, ktoré môžu mať podľa vašich požiadaviek a fyzického stavu rehabilitačný charakter. Preto ako prvý krok odporúčame bezplatný 15 – minútový rozhovor s fyzioterapeutom, s ktorým presne rozoberiete váš stav a následne sa dohodnete na vybranej fyzioterapeutickej službe, ktorá bude pre vás najvhodnejšia.

Ako člen dostanete kartu Ultimuv, prostredníctvom ktorej získate zľavy na služby v rámci siete Ultimuv, peniaze späť z každého nákupu služieb alebo tovarov alebo môžete platiť za služby formou vopred nabitého kreditu.

Viac o Vernostnom programe

V rámci centier Ultimuv akceptujeme karty nasledujúcich partnerov: UP Slovensko, Benefit Plus, Edenred a Doxx, ktoré môžete použiť na všetky nami poskytované služby. Karty Multisport môžete využiť na skupinové tréningy.

Keďže naše centrá patria k súkromným zariadeniam, naše služby nie sú hradené v rámci zdravotného poistenia.