Skip links

Diagnostický balíček BASIC

ZANALYZUJEME VAŠE TELO

Komplexná základná diagnostika pohybového aparátu pre širokú verejnosť a športovcov

Nájdite nedostatky v svojom pohybe, predíďte bolesti a nerovnováhe vášho tela. Vďaka diagnostickému balíčku BASIC zistíte, v akom stave je váš pohybový aparát. Odhalíme nedostatky vo vašich pohybových návykoch, skrátené a oslabené svaly či nesprávne stereotypy. Súčasťou je aj interpretácia výsledkov s fyzioterapeutom, ktorý vám poradí, na čom treba zapracovať, čomu sa vyvarovať a nastaví správny postup v ďalšom cvičení. Diagnostika BASIC predstavuje výber viacerých našich diagnostických meraní, ktoré sú zahrnuté v jednom komplexnom balíčku (kliknite pre zoznam meraní).

REZERVUJTE SI MERANIE

Základné informácie

Meranie a interpretácia trvá približne 45 minút

Okamžitá interpretácia výsledkov

Meranie je vhodné pre ľudí všetkých vekových kategórií

Dostupné v každom Ultimuv centre

Z čoho pozostáva meranie?

Vďaka úvodnému meraniu na InBody váhe sa dozviete množstvo presných informácií o svojom tele – telesná hmotnosť, podiel tuku, viscerálneho tuku, svalov, množstvo vody, minerálov a proteínov v tele.

Podologickým vyšetrením na bežiacom páse zisťujeme zaťaženosť končatín, rozloženie tlakov na chodidlách, umiestnenie ťažiska tela a preťažované časti pohybového aparátu. Súčasťou je aj vyšetrenie chôdze.

Prostredníctvom fotografií fyzioterapeut zhodnotí vašu posturu a vypracuje protokol s najdôležitejšími odchýlkami alebo patologickými zisteniami.

Výsledky všetkých meraní vám fyzioterapeut interpretuje ihneď po skončení jednotlivých meraní. Navyše, do 10 dní vám pošleme kompletné výsledkové protokoly na váš email.

TIP: Pred meraním absolvujete vždy bezplatnú 15-minútovú konzultáciu s fyzioterapeutom, ktorý zhodnotí, či je vyšetrenie vhodné pre váš fyzický stav a zistí vaše očakávania.
KONTAKTUJTE NÁS

Čo zisťujeme diagnostikou BASIC?

nesprávne držanie tela

svalovú dysbalanciu v pohybovom aparáte

predispozície na zranenia

hodnotu viscerálneho tuku, dôsledkom čoho môže byť zvýšené riziko kardiovaskulárnych ochorení

Ďalšie možnosti diagnostiky

Máte otázku k našim službám?

Nenašli ste odpovede na svoje otázky ohľadom našich služieb? Pozrite si naše často kladené otázky, kontaktujte nás na pobočkách alebo nám napíšte na sociálnych sieťach. Ak máte s nami skúsenosť, budeme radi za vašu recenziu na našej Facebookovej stránke.

Napíšte nám recenziu