Skip links

Diagnostický balíček ADVANCED

PRE REKREAČNÝCH AJ PROFESIONÁLNYCH ŠPORTOVCOV

Odhaľte nedostatky v technike pohybu a zefektívnite svoje tréningy

Diagnostický balíček ADVANCED je určený pre športovcov a nadšencov pohybu, ktorí chcú urobiť krok vpred a zlepšovať svoje výkony. Zistíme, aké máte rozloženie váhy v stoji aj v pohybe, obsah tuku a ďalších parametrov vo vašom tele a zhodnotíme držanie tela. Je vhodný aj pre všetkých, ktorí utrpeli úraz, zranenie, chcú sa vrátiť do športového života a predchádzať zraneniam, ktoré môžu byť vo úvodnej fáze skryté. Diagnostika ADVANCED predstavuje viacero našich diagnostických meraní, ktoré sú zahrnuté v jednom komplexnom balíčku (kliknite pre zoznam meraní).

REZERVUJTE SI MERANIE

Základné informácie

Meranie a interpretácia trvá približne 75 minút

Okamžitá interpretácia výsledkov

Meranie je vhodné pre ľudí všetkých vekových kategórií

Dostupné v každom Ultimuv centre

Z čoho pozostáva meranie?

Úvodné meranie na InBody váhe vám prezradí množstvo presných informácií o vašom tele – telesná hmotnosť, podiel tuku, viscerálneho tuku, svalov, množstvo vody, minerálov a proteínov v tele.

Podologickým vyšetrením na bežiacom páse zisťujeme zaťaženosť končatín, rozloženie tlakov na chodidlách, umiestnenie ťažiska tela a preťažované časti pohybového aparátu v statike, počas chôdze aj behu. Odporúčame si na meranie priniesť športovú obuv, ktorú bežne využívate.

Fyzioterapeut zhodnotí vašu posturu prostredníctvom zhotovených fotografií a vypracuje protokol s údajmi o symetrii a presnými hodnotami odchýliek v jednotlivých segmentoch.

Výsledky všetkých meraní vám fyzioterapeut interpretuje ihneď po skončení jednotlivých meraní. Navyše, do 10 dní vám pošleme kompletné výsledkové protokoly na váš email.

TIP: Pred meraním absolvujete vždy bezplatnú 15-minútovú konzultáciu s fyzioterapeutom, ktorý zhodnotí, či je vyšetrenie vhodné pre váš fyzický stav a zistí vaše očakávania.
KONTAKTUJTE NÁS

Čo zisťujeme diagnostikou ADVANCED?

nesprávne držanie tela v statike aj dynamike (v stoji a pohybe)

svalovú dysbalanciu a preťažované časti pohybového aparátu

predispozície na zranenia

hodnotu viscerálneho tuku, dôsledkom čoho môže byť zvýšené riziko kardiovaskulárnych ochorení

Ďalšie možnosti diagnostiky

Máte otázku k našim službám?

Nenašli ste odpovede na svoje otázky ohľadom našich služieb? Pozrite si naše často kladené otázky, kontaktujte nás na pobočkách alebo nám napíšte na sociálnych sieťach. Ak máte s nami skúsenosť, budeme radi za vašu recenziu na našej Facebookovej stránke.

Napíšte nám recenziu