3-MESAČNÝ REDUKČNÝ PROGRAM ULTIMUV®

Pridané ultimuv  |  pohybový  |  program  |  výživa  |  cvičenie  |  diagnostika

DOSTAŇTE SA DO FORMY S NAŠÍM 3-MESAČNÝM PROGRAMOM NA CHUDNUTIE

Prihláste sa do nášho 3-mesačného redukčného programu, ktorý zahŕňa komplexnú starostlivosť a profesionálny prístup. Unikátna kombinácia vstupných meraní prostredníctvom moderných diagnostických prístrojov, jedálnička na mieru, pravidelných tréningov a konzultácií vám pomôže k získaniu vysnívanej postavy a naučíte sa vykonávať jednotlivé cviky správne a efektívne, bez zbytočného zaťažovania vášho tela. Zverte sa do rúk tímu fyzioterapeutov, trénerov a výživových poradcov a nechajte sa viesť na vašej ceste za zmenou.

Hľadáte spôsob ako schudnúť do leta, čaká vás operácia, na ktorú potrebujete šetrne schudnúť alebo chcete uľaviť preťaženým kĺbom? Špeciálne zostavený redukčný program pripravili naši odborníci s cieľom trvalo znížiť hmotnosť, objaviť v sebe lepšie ja a naučiť sa, ako si svoj zdravotný štýl udržiavať aj naďalejNaším cieľom je priniesť do vášho života harmóniu v oblasti stravovania, jednotlivých tréningov a priniesť trvalé vedomosti v oblasti redukovania váhy, ktoré budete počas programu absolvujete.

ČO ZAHŔŇA REDUKČNÝ PROGRAM?
Prejdime si postupne všetky fázy redukčného programu, krok po kroku:

ako prebieha redukcny program

1. KROK - VSTUPNÉ MERANIA A DIAGNOSTIKA

Keďže kladieme dôraz na kvalitu programu, je pre nás dôležité zistiť, v akom ste zdravotnom stave a čo môžeme zlepšiť. V úvodnej fáze programu preto absolvujete komplexnú diagnostiku BASIC, ktorá zahŕňa InBody, svalovú a podologickú analýzu. Pomocou moderných prístrojov a fyzioterapeutických meraní odhalíme zlé pohybové návyky, prípadné pohybové anomálie a ďalšie faktory, ktoré ovplyvňujú váš fyzický stav.

Hneď na začiatku programu budete vedieť koľko tuku, bielkovín a minerálnych látok máte v jednotlivých partiách tela, ako držíte telo, ako zaťažujete, resp. preťažujete svoj pohybový aparát. Identifikujeme prípadné problémy s pohybovým aparátom, ktoré v prípade vášho záujmu vieme napraviť v rámci individuálnych hodín.

Získané dáta sú neoceniteľné - tréneri spoločne s fyzioterapeutmi prejdú jednotlivé výsledky, a nastavia optimálny tréningový plán. V závere programu zase uvidíte svoj pokrok, ako sa vaše telo transformovalo.

2. KROK - NASTAVENIE VÝŽIVOVÉHO PLÁNU

Naši výživoví poradcovia vám pripravia jedálniček na mieru na celé 3 mesiace, pričom budete mať na výber z mnohých verzií jedál počas celého dňa. Nejde o všeobecné odporúčania, ale plnohodnotného sprievodcu vašou výživou, ktorý zostaví osobitne náš poradca podľa vami zadaných informácií. Pracujeme s programom Planeat, ktorého výsledky garantujú slovenskí špičkoví odborníci z oblasti trénerstva, vrcholového športu, medicíny a nutričného poradenstva.

Ukážka jedálnička (pre zobrazenie kliknite)
 
AKO POSTUPUJEME PRI ZOSTAVENÍ JEDÁLNIČKA?
Pri prvej návšteve nášho centra vyplníte krátky dotazník so základnými údajmi, doplníte, ktoré typy potravín nemôžete alebo nechcete zahrnúť do svojho plánu. Do 7 dní obdržíte kompletný plán s desiatkami strán, ktorý obsahuje komplexný prehľad receptov od raňajok až po večeru. Recepty sú uvádzané spolu presnými množstvami ingrediencií, aby ste sa stravovali efektívne, zdravo a s dôrazom na redukciu váhy. Celý plán je doplnený grafmi, nutričnými hodnotami a dokonca aj nákupným zoznamom, aby ste v obchode zbytočne “nezablúdili” :)

Po nasadení jedálnička máte v cene programu zahrnutú 3x e-mailovú konzultáciu s výživovým poradcom. Po každom mesačnom priebežnom meraní (viď bod 4) teda budete môcť využiť túto službu. Ak sa ukáže, že vám daný jedálniček z rôznych dôvodov nevyhovuje, na základe emailovej komunikácie si ho môžete nechať upraviť, aby sme zaistili čo najvyššiu efektivitu programu.

3. KROK - SKUPINOVÉ TRÉNINGY

3x v týždni vás čakajú tréningy založené na kombinácii kardio tréningov a tréningov zameraných na spevnenie svalstva a formovanie postavy. Využívať budete predovšetkým váhou vlastného tela, ale aj širokú paletu cvičebných pomôcok (bosu, expandery, laná TRX, kettlebelly a ďalších pomôcok). Nielenže zhodíte prebytočné kilá, ale zároveň si vybudujete funkčnú silu, zvýšite výkonnosť, spevníte a stabilizujete celé svoje telo. Po zhodnotení úrovne vašej kondície a stavu vás zaradíme do vhodnej skupiny, v ktorej budete pracovať na svojej forme bez toho, aby ste sa premáhali alebo cvičili nad svoje sily. Budete tak trénovať v skupine, kde sa budete navzájom motivovať a predídete únavovým zraneniam z presilenia.

Program je rovnako vhodný pre ženy, ako aj mužov

4 . KROK - PRIEBEŽNÉ MERANIE PROGRESU PROSTREDNÍCTVOM INBODY ANALÝZY

Keďže každý z nás má rozdielny prístup a motiváciu, po každom uplynutom mesiaci vás opätovne odmeriame pomocou InBody analýzy. Spoločne tak budeme sledovať váš progres, aby sme vám mohli prispôsobiť a vylepšiť jednotlivé tréningy. Zároveň, vy budete mať presné údaje o tom, ako sa vaše telo mení. Po meraní budete mať možnosť prejsť si výživový plán a nastaviť ho podľa vášho aktuálneho progresu prostredníctvom emailovej komunikácie s našimi poradcami.

Meranie InBody

5. KROK - VÝSTUPNÁ DIAGNOSTIKA A VÝSTUPNÝ PROTOKOL

V tejto fáze sa preukáže vaša odhodlanosť a úsilie, ktoré ste do celého programu vložili. Opätovne absolvujete rovnaké merania ako pri vstupnej diagnostike, a zároveň vám vypracujeme výstupný protokol s kompletnými hodnotami všetkých meraní. Uvidíte nielen zhodené kilá, ale aj to, ako ste zlepšili svoje pohybové návyky, ako sa zmenil váš organizmus, či sa zlepšila mobilita kĺbov a celková stabilita tela. Zároveň bude slúžiť ako dôkaz toho, ako ste sa snažili a bude stálou pripomienkou vašej zmeny :)

PÁČI SA VÁM NÁŠ PROGRAM A RADI BY STE SA VYDALI NA CESTU ZA ZMENOU?

Stačí navštíviť ktorékoľvek pohybové centrum Ultimuv® (Banská Bystrica, Košice, Spišská Nová Ves) a radi vám pomôžeme. V prípade akýchkoľvek otázok nám zavolajte alebo napíšte - kapacita programov je obmedzená, v prípade záujmu otvoríme nové termíny. Neváhajte nám napísať podľa toho, v akom centre by ste chceli program navštevovať: banskabystrica@ultimuv.com, kosice@ultimuv.com alebo spisskanovaves@ultimuv.com


PROGRAM V SKRATKE A CENA PROGRAMU

Komplexný 3-mesačný redukčný program stojí 290 EUR, ktoré uhradíte priamo na jednom z našich centier Ultimuv®.
 
Ak hľadáte vhodný darček pre svojich blízkych, ponúkame vám DARČEKOVÝ VOUCHER, ktorý si môžete zakúpiť na našich centrách osobne alebo nechať zaslať prostredníctvom pošty na dobierku. Viac info o darčekovom voucheri nájdete tu.

Program zahŕňa:
• Vstupnú diagnostiku (InBody, podologická analýza, svalová analýza),
• Stravovací a výživový plán na 3 mesiace + 3x emailová konzultácia s poradcami (vždy po priebežnom meraní) s možnosťou úpravy jedálnička,
• 3x týždenné skupinové cvičenia v oddelených skupinách (spolu 36-krát),
• Odporúčania na domáci tréning,
• Priebežné meranie (2x InBody analýza)
• Výstupná diagnostika (InBody, podologická analýza, svalová analýza),
• Vyhotovenie a interpretácia výstupného protokolu.

AKO BUDE VYZERAŤ MÔJ STRAVOVACÍ PLÁN?

Ak má byť poradenstvo z oblasti výživy a stravovania kvalitné, je potrebné, aby sme poznali váš súčastný zdravotný stav. Preto po osobnej konzultácii pracuje naša výživová poradkyňa aj s aplikáciou Planeat, ktorá je garantovaná odborníkmi z oblasti medicíny, vedy, trénerstva, výživy a vrcholového športu. Jedálniček je prispôsobený presne podľa vašich potrieb s ohľadom na energetickú hodnotu, alergény, ale napríklad aj cenu potravín či vaše obľúbené jedlá. Pestrosť vám pri každom jedle počas dňa zaručí široká škála možností, z ktorých si môžete vybrať.

Upozornenie: Ak trpíte závažnými zdravotnými problémami, obráťte sa na nás, či je vhodné tento program absolvovať.

PÁČIL SA VÁM PRÍSPEVOK? POSUŇTE HO ĎALEJ!