Lucia: Schudla som 7,5 kíl. Redukčný program Ultimuv odporúčam každému

Pridané rozhovor  |  pohybový  |  program  |  diagnostika

Lucia: Schudla som 7,5 kíl. Redukčný program Ultimuv odporúčam každému

3-mesačný redukčný program Ultimuv je určený pre všetkých, ktorí potrebujú zhodiť prebytočné kilá (či už zo zdravotných alebo estetických dôvodov). O tom, že chudnutie nemusí byť vždy len o drastických diétach a tvrdom cvičení, sa dnes môžete presvedčiť v rozhovore s našou klientkou Luciou Kvoriakovou, ktorá náš redukčný program absolvovala v Banskej Bystrici a rozhodla sa pokračovať aj naďalej. Jej cieľom bolo zhodiť 7-10 kíl, čo sa jej, samozrejme, aj podarilo a zmena je viditeľná.

Dobrý deň Lucka, nedávno ste úspešne absolvovali 3-mesačný redukčný program s Ultimuvom. Aká bola vaša motivácia vyskúšať ho?


Keďže som nebola spokojná so svojou postavou, rozhodla som sa, že niečo musím preto urobiť, aby to bolo lepšie. Dozvedela som sa o Ultimuv na Facebooku. Kontaktovala som Mirku, ktorá tam pracuje. Opýtala som sa jej, kedy by som sa mohla zastaviť a informovať sa viac o redukčnom programe. Dohodli sme si stretnutie. Hneď na druhý deň som začala cvičiť. Personál a tréner Vladko sú super. Všetko mi vysvetlili. Hneď som bola presvedčená, že budem spokojná a kilečká pôjdu určite dole.

Museli ste zmeniť svoj životný štýl - či už sa to týka cvičenia alebo stravovania. Čo bola pre vás najväčšia výzva?

Môj životný štýl som samozrejme zmenila. Odborníci v Ultimuv mi spravili jedálny lístok na "mieru", ktorý som dodržiavala. Žiadna diéta to nebola, práveže som musela jesť 5-krát počas dňa. Cvičila som 3-krát do týždňa. Cviky mi veľmi vyhovovali. Začala som najprv cvičiť tak, aby mi to nerobilo problém. To znamená, že som sa najprv učila cvičiť, aby som sa náhodou nezranila. Učila som sa správne dýchať, je to veľmi dôležité. Niektoré cviky boli náročné, ale všetky sa dali zvládnuť. Deň čo deň bola moja kondícia lepšia. Veľmi dobre som sa cítila, keď som si hodinku zacvičila, mala som počas dňa veľa energie a tešila som sa na ďalší tréning.

Vo vašej práci máte pravidelný pohyb a denne ste na nohách niekedy aj viac ako 12 hodín. V čom vám teda prispelo pravidelné cvičenie v Ultimuve (3-krát v týždni)? Cítili ste nejaké zmeny?

Pracovala som aj 15 hodín denne ako čašníčka. Moje telo si už na taký pohyb zvyklo. Keďže som sa začala zdravo stravovať, jedla som 5-krát za deň a cvičila 3-krát do týždňa, výsledky sa dostavili pomerne rýchlo. Vyskúšala som už rôzne diéty a redukčné programy, ale v Ultimuv mi to najviac vyhovovalo. Veľmi sa mi páčilo, že som nemusela držať diétu. Je tam veľmi ochotný personál, ktorý mi vždy všetko vysvetlil a čokoľvek by mi nevyhovovalo, vždy sme sa vedeli dohodnúť.

Vyhovoval vám aj výživový plán? Chutili Vám jedlá pripravené podľa nových receptov?

Hneď na začiatku ako som začala s redukčným programom mi personál urobil diagnostiku. Pýtali sa ma akú mám krvnú skupinu, aké jedla mi chutia a aké nechutia a podľa toho mi vypracovali jedálny lístok, ktorý som dodržiavala. Jedálny lístok, ktorý mi bol navrhnutý, bol super. Jedlá, ktoré som si podľa receptov pripravovala, boli chutné a nenáročné. Bolo tam všetko čo mám rada, mäso, zelenina, ovocie, tvaroh, dokonca aj horká čokoláda. Môj obľúbený recept bol paprikáš a cestoviny.

Vaším cieľom bolo zhodiť 7-10 kíl, čo sa Vám aj úspešne podarilo. V redukčnom pláne ste sa však rozhodli pokračovať aj naďalej. Ako by ste ho na záver zhodnotili? Pomohol vám vykročiť na novú cestu?

Ukončila som 3-mesačný redukčný program a rozhodla som sa, že pokračujem ďalej. Určite by som odporúčala všetkým začať cvičiť v Ultimuv, nakoľko mne sa vždy vedeli prispôsobiť. Spoznala som tam partáčku, ktorá so mnou cvičí pravidelne. Veľmi dobre si vždy zacvičíme, ale aj sa zasmejeme. Tréner Vladko je super, je s ním zábava a je veľmi ochotný. Všetko nám vždy vysvetlí a ukáže ako máme správne cvičiť.

Viac o redukčnom programe si môžete prečítať TU.

 

PÁČIL SA VÁM PRÍSPEVOK? POSUŇTE HO ĎALEJ!